
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.002 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kΩ |
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.5 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 889 µm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 1.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Insulation Resistance | 500 MΩ |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.002 % |
| Load Capacitance | 7 pF |
| Series Resistance | 70 kΩ |
| Schedule B | 8541600025 |
| Operating Mode | Fundamental |
| Drive Level | 100 nW |
Stock: 3712
Distributors
pcbx
Unit Price$0.56074
Ext.Price$0.56074
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56074 | $0.56074 |
| 10 | $0.45168 | $4.51680 |
| 25 | $0.41270 | $10.31750 |
| 50 | $0.37708 | $18.85400 |
| 100 | $0.34454 | $34.45400 |
| 300 | $0.31664 | $94.99200 |
| 500 | $0.29100 | $145.50000 |
| 1000 | $0.27412 | $274.12000 |
